wiesniak842 napisał(a):

|
Chciałbym skromnie zwrócić uwagę ynteligentom z tego tematu, że jest różnica między dobrymi wynikami a dobrą grą. Przypomnę się jak w którymś meczu, grając tak jak teraz padnie niekorzystny dla nas wynik bo az ciekaw jestem co wtedy bedziecie .......ic za kocopoly.
|
Na razie to Ty to robisz....