wolfu napisał(a):

Tak na szybko zarzucę statystyki Dariusza "Wcale nie gramy dobrze" Wdowczyka:
4-2 Termalica,
5-1 Jagiellonia,
3-2 Ruch,
1-1 Zagłębie,
3-1 Górnik.
4 wygrane, 1 remis, 0 przegranych. 13 punktów na możliwych 15. Bilans bramek: 16-7. Pan Dariusz jest zażenowany analizą pierwszej osoby komentującej ten temat.
|
Ciekawe kto ostatnio miał taką serie w Wiśle to tak na marginesie. Też nie rozumiem przypierdalania się do wszystkiego, tym bardziej, że w naszym składzie są dziury jak w serze szwajcarskim. Pomimo wyników nikt nie dostrzega pewnej indolencji taktycznej pewnych osobistości?
Dla mnie kolejny pozytyw Dariusza W. to próba rotacji taktyką. ....A w KOŃCU!!! Nie pije tu do Moskala, bo on faktycznie nie miał kim grać i akurat z tym trzeba się pogodzić. Natomiast mam pytanie kto do uja wymyślił Teddiego? Ewidentnie widać, że ten człowiek o piłce nie ma zielonego pojęcia. Poziom kibiców (a i w to zaczynam powątpiewać).