brylant17 napisał(a):

|
Żartujesz prawda? Co do Wolskiego prawda jest taka,że Wisła jeszcze nikogo nie kupiła mając opcję pierwokupu.Może z Wolskim będzie inaczej? oby
|
A kogo miała kupić?
Bitona za 1,6m euro, Riosa za 1,2m, Nuneza za tyle samo, Cikosa za 400-500 t euro itd. itp. kwoty z d.py?
Nie przypominam sobie rozsądnych kwot pierwokupu i to był główny problem.
Jak Wolski ma milion czy więcej to pewnie się nie uda, jak ma faktycznie te 0,5m to Wisła powinna się wysilić.