Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18795
Stary 18.04.2016, 18:21
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Żartujesz prawda? Co do Wolskiego prawda jest taka,że Wisła jeszcze nikogo nie kupiła mając opcję pierwokupu.Może z Wolskim będzie inaczej? oby
A kogo miała kupić?
Bitona za 1,6m euro, Riosa za 1,2m, Nuneza za tyle samo, Cikosa za 400-500 t euro itd. itp. kwoty z d.py?
Nie przypominam sobie rozsądnych kwot pierwokupu i to był główny problem.
Jak Wolski ma milion czy więcej to pewnie się nie uda, jak ma faktycznie te 0,5m to Wisła powinna się wysilić.
Ostatnio edytowane przez arti : 18.04.2016 o godz. 18:23.
Odpowiedz cytując