Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 18.04.2016, 18:06
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Podoba mi się u trenera Wdowczyka że nie boi się eksperymentów. Tak jak wczoraj - gramy 3 obrońcami. Kontuzje łapie Pietrzak - od razu wchodzi młody Bartosz. Jestem zadowolony bo wygrywamy pomimo tego że nie dominowaliśmy przez cały mecz.
Właśnie tak. Teraz (w miarę możliwości, rzecz jasna) trzeba sprawdzać elastyczność kadry, wprowadzać jakieś nowe schematy i nie bać się eksperymentów. Cieszy też fakt, że piłkarze ocierający się o pierwszą drużynę zasuwają w rezerwach (chociaż tutaj pewnie największe znaczenie ma rozpiętość kadry).

Jeśli w przyszłym sezonie mamy być mocniejsi, musimy odpowiednio przepracować ten okres.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując