Ogryzek napisał(a):

Podoba mi się u trenera Wdowczyka że nie boi się eksperymentów. Tak jak wczoraj - gramy 3 obrońcami. Kontuzje łapie Pietrzak - od razu wchodzi młody Bartosz. Jestem zadowolony bo wygrywamy pomimo tego że nie dominowaliśmy przez cały mecz.
|
Właśnie tak. Teraz (w miarę możliwości, rzecz jasna) trzeba sprawdzać elastyczność kadry, wprowadzać jakieś nowe schematy i nie bać się eksperymentów. Cieszy też fakt, że piłkarze ocierający się o pierwszą drużynę zasuwają w rezerwach (chociaż tutaj pewnie największe znaczenie ma rozpiętość kadry).
Jeśli w przyszłym sezonie mamy być mocniejsi, musimy odpowiednio przepracować ten okres.