Weszło już zaczyna ofensywę
http://weszlo.com/2016/04/18/najpier...adac-te-wisle/
Cytat:
Tak, dobrze widzicie. Tak, chodzi o Małeckiego. Tak, o tego Małeckiego.
Naprawdę doceniamy fakt, że skrzydłowy Wisły od momentu pojawienia się w Krakowie Dariusza Wdowczyka – a po kilku latach kopania się po czole – rozegrał trzy dobre spotkania i dwa świetne. Serio, to właśnie u nas dostawał najlepsze noty. Ale bądźmy poważni…
No, ludzie kochani… Gość błyszczał na tle Termaliki i Górnika Zabrze. Co więcej – już do końca sezonu nikt poważniejszy go nie sprawdzi.
|