Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 18.04.2016, 16:30
mistico napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzałbym z tym hurraoptymizmem. Zwłaszcza, że wczoraj pokazaliśmy, że strzelić nam gola nie jest wcale tak trudno (na szczęście Górnik w ataku zagrał gorzej niż my w obronie).
Przecież my sami sobie strzeliliśmy bramkę.
Odpowiedz cytując