Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18790
Stary 18.04.2016, 15:31
Jerry_Beck napisał(a):Wyświetl post
Danch to najbardziej niedoceniany piłkarz ligi. On powinien i być w najlepszym polskim klubie i w kadrze, gdzie jest naturalnym zastępcą Jodłowca. Danch tak samo jak Jodłowiec kiedyś jest ruszany a to do środka obrony, a to na defesnsywnego pomocnika, a to jak w tym sezonie już było bok obrony. Jodła na śr obrony jest bardzo średni (dół/środek ekstraklasy), a już na DP to nasz najlepszy obok Krychowiaka piłkarz. Podobnie jest z Danchem. Tam sama charakterystyka. Silni, wybiegani na poziomie klasy światowej piłkarze, ale bardzo upośledzeni technicznie. Do tej dwójki dodałbym jeszcze Hołotę ze Śląska, który ma tą sama charakterystykę. Wszyscy trzej wyjeżdzają w tym samym momencie (Jodła odrzucił albo był blisko Napoli) co Krychowiak i wszyscy maja szansę na podobną karierę.

Danch miałby miejsce w każdym polskim klubie, więc i w Wiśle, a krótkim czasie byłby i jej kapitanem.
Nie przeginałbym, ale owszem, często nie docenia się klasowych DP dopóki ich nie zabraknie. Gdy w Legii wypadł Jodła to nagle w środku dziura taka jak u nas bez Mąki i Popovicia razem wziętych. To samo u nas bez Sobola się porobiło, choć Stjepanović nie był aż tak słaby w porównaniu do Radka jak Borysiuk w porównaniu do Jodłowca. O ile więc Danch nie będzie chciał grać w I lidze (a będzie chciał? szczerze wątpię, jest na to za stary) to można by go przygarnąć, fortuny pewnie nie będzie chciał, gorszy od Urygi nie będzie.
Odpowiedz cytując