Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18787
Stary 18.04.2016, 15:15
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jestem sobie w stanie wyobrazić taki scenariusz, w którym Wolski podpisuje z Wisłą kontrakt, w którym wpisana jest wcale niewysoka klauzula odstępnego (powiedzmy 1-1,5 mln euro). Reprezentuje go znający realia rynkowe manager a nie Pan Józek spod sklepu i takiego typu zapisy to nie jest nic nadzwyczajnego. Oczywiście jest to teoretyczna kwota, równie dobrze może tam być i 5 baniek euro, może też tej kwoty nie być w ogóle. Pożyjemy, zobaczymy - zagra jeszcze jedną rundę na takim poziomie u nas i się pewnie przekonamy, jak to wszystko zostało rozwiązane zapisami w umowie.
1mln? A kto może taką kwotą dysponować? Tylko kluby zachodnie...więc wątpię, że Wolskiemu jest tak spieszno na zachód.
Zarobić zarobił i wrócił z podkulonym ogonem. No ....a awans to w karierze nie jest.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując