Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18786
Stary 18.04.2016, 15:05
Jestem sobie w stanie wyobrazić taki scenariusz, w którym Wolski podpisuje z Wisłą kontrakt, w którym wpisana jest wcale niewysoka klauzula odstępnego (powiedzmy 1-1,5 mln euro). Reprezentuje go znający realia rynkowe manager a nie Pan Józek spod sklepu i takiego typu zapisy to nie jest nic nadzwyczajnego. Oczywiście jest to teoretyczna kwota, równie dobrze może tam być i 5 baniek euro, może też tej kwoty nie być w ogóle. Pożyjemy, zobaczymy - zagra jeszcze jedną rundę na takim poziomie u nas i się pewnie przekonamy, jak to wszystko zostało rozwiązane zapisami w umowie.
Odpowiedz cytując