Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 18.04.2016, 14:47
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Bo w drużynie nie ma dobrego balansu, ale to świadoma decyzja Wdowczyka, który szybko zorientował się, że obecnie nie mamy w składzie defensywnych pomocników, robiących istotną różnicę na boisku, wobec czego z nich zrezygnował. Gramy megaofensywnie, ale ponosimy też tego konsekwencje. Coś za coś.
Ja mam dokladnie takie samo zdanie na ten temat. Dlatego tak jak pisalem wczesniej, mam nadzieje, ze w przerwie po sezonie "uzupelnimy" sklad i Dariusz W. to ogarnie bo wiecznie nie bedziemy miec tak dobrych wynikow grajac kjak teraz. O tym jestem w 100 przekonany.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 18.04.2016 o godz. 14:49.
Odpowiedz cytując