Kurz napisał(a):

|
Bo w drużynie nie ma dobrego balansu, ale to świadoma decyzja Wdowczyka, który szybko zorientował się, że obecnie nie mamy w składzie defensywnych pomocników, robiących istotną różnicę na boisku, wobec czego z nich zrezygnował. Gramy megaofensywnie, ale ponosimy też tego konsekwencje. Coś za coś.
|
Ja mam dokladnie takie samo zdanie na ten temat. Dlatego tak jak pisalem wczesniej, mam nadzieje, ze w przerwie po sezonie "uzupelnimy" sklad i Dariusz W. to ogarnie bo wiecznie nie bedziemy miec tak dobrych wynikow grajac kjak teraz. O tym jestem w 100 przekonany.