AntyMod napisał(a):

|
najlepsza reforma byloby stworzyc lige 10 zespolowa i 4 rundowy sysrtem rozgrywek
|
Aha... to w tym sezonie byśmy chyba spadli

Liga na 10 drużyn wymagałaby zmiany całego systemu finansowania rozgrywek, żeby więcej kasy płynęło do I ligi. Inaczej będzie tak, że się 8 drużyn okopie i obłowi a te dwie będą na zmianę wchodzić i dostawać oklep od wszystkich bo w jeden sezon w E-klasie nie nadrobią finansowo i osobowo. Musi być to bardziej zrównoważone. Czyli i tak kasy zostanie mniej.