Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1470
Stary 18.04.2016, 14:20
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
najlepsza reforma byloby stworzyc lige 10 zespolowa i 4 rundowy sysrtem rozgrywek
Aha... to w tym sezonie byśmy chyba spadli
Liga na 10 drużyn wymagałaby zmiany całego systemu finansowania rozgrywek, żeby więcej kasy płynęło do I ligi. Inaczej będzie tak, że się 8 drużyn okopie i obłowi a te dwie będą na zmianę wchodzić i dostawać oklep od wszystkich bo w jeden sezon w E-klasie nie nadrobią finansowo i osobowo. Musi być to bardziej zrównoważone. Czyli i tak kasy zostanie mniej.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując