wiesniak842 napisał(a):

|
Stwarzamy sobie duzo sytuacji ale przeciwnicy tez ich duzo stwarzaja, ewentualnie im w tym pomagamy vide Gumis wczoraj.
|
Bo w drużynie nie ma dobrego balansu, ale to świadoma decyzja Wdowczyka, który szybko zorientował się, że obecnie nie mamy w składzie defensywnych pomocników, robiących istotną różnicę na boisku, wobec czego z nich zrezygnował. Gramy megaofensywnie, ale ponosimy też tego konsekwencje. Coś za coś.