Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1469
Stary 18.04.2016, 13:53
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Dlatego trzeba zrezygnować z tej śmiesznej reformy i zastanowić się, czy karanie DRUŻYNY odebraniem punktów jest odpowiednią karą za niedociągnięcia ZARZĄDU.
najlepsza reforma byloby stworzyc lige 10 zespolowa i 4 rundowy sysrtem rozgrywek
Odpowiedz cytując