gypsy napisał(a):

|
Dlatego trzeba zrezygnować z tej śmiesznej reformy i zastanowić się, czy karanie DRUŻYNY odebraniem punktów jest odpowiednią karą za niedociągnięcia ZARZĄDU.
|
najlepsza reforma byloby stworzyc lige 10 zespolowa i 4 rundowy sysrtem rozgrywek