|
Mi się wydaje, że wczorajsze słabe momenty były spowodowane zlekceważeniem przeciwnika. Zarówno trener - zdjęcie Wolskiego, piłkarze, oddanie inicjatywy oraz nonszalanckie zagrania w polu karnym, jak i kibice ( ktoś nawet obstawił 9-1 w typerze dla Wisły) podeszli z lekką wyższością do rywala.
|