|
Też wyśmiewałem powrót Małeckiego. Odszczekuję...
Wczoraj mecz wyglądał tak, że gdyby Małego nie było na boisku teraz płakalibyśmy po porażce. Graliśmy fatalnie - pewnie to wina zmiany ustawienia. Pozostaje mieć nadzieję, że to zaprocentuje na przyszłość.
Guzmics prezentuje typową obniżkę formy przed szukaniem najwyższej na ME we Francji. Szkoda, że naszym kosztem.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|