Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18783
Stary 18.04.2016, 12:49
Weź pod uwagę czas, w którym kontrakt ten był podpisywany. Sytuacja Wisły była nie do pozazdroszczenia, stąd mój wniosek, że Wolski raczej chciałby się w tej sytuacji jakoś zabezpieczyć i w razie odbudowania formy mieć możliwość odejścia do lepszego zespołu.
Odpowiedz cytując