|
Weź pod uwagę czas, w którym kontrakt ten był podpisywany. Sytuacja Wisły była nie do pozazdroszczenia, stąd mój wniosek, że Wolski raczej chciałby się w tej sytuacji jakoś zabezpieczyć i w razie odbudowania formy mieć możliwość odejścia do lepszego zespołu.
|