|
ok nie zrozumiałem w takim razie do końca.
500 k to kwota wykupu przez nas od Fiorentiny. Co innego kwota odstępnego wpisana do kontraktu, za którą ew. moglibyśmy sprzedać Wolskiego po uprzednim wykupieniu go z Włoch. Pytanie czy taka kwota w ogóle jest wpisana, jeśli tak to ile wynosi.
Tak czy inaczej, koniecznie trzeba się wykosztować te 500 k euro, bo paradoksalnie per saldo może nas to później drogo kosztować.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|