Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18782
Stary 18.04.2016, 12:42
ok nie zrozumiałem w takim razie do końca.

500 k to kwota wykupu przez nas od Fiorentiny. Co innego kwota odstępnego wpisana do kontraktu, za którą ew. moglibyśmy sprzedać Wolskiego po uprzednim wykupieniu go z Włoch. Pytanie czy taka kwota w ogóle jest wpisana, jeśli tak to ile wynosi.

Tak czy inaczej, koniecznie trzeba się wykosztować te 500 k euro, bo paradoksalnie per saldo może nas to później drogo kosztować.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując