Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.04.2016, 12:41
Jak dla mnie to wcale dobrze nie gramy za Dariusza W. Wszystkie mecze, oprocz tego z Jaga (83 minuty w przewadze) to takie typowe chybil-trafil. Stwarzamy sobie duzo sytuacji ale przeciwnicy tez ich duzo stwarzaja, ewentualnie im w tym pomagamy vide Gumis wczoraj. Wyniki mowia jednak same za siebie. Szczerze to nie wiem czym to jest spowodowane - szczescie, karma wraca, Darek dzwoni albo poprostu potrafil dotrzec do kopaczy w przeciwienstwie do sympatycznego Tadka? Nie wiem. Wiem natomiast, ze trener bedzie mial po sezonie wiecej czasu na przygotowania, ewentualne transfery itp itd wiec moze jakos to bedzie wygladac w przyszlym sezonie.
Odpowiedz cytując