|
Ja tutaj mówię o kwocie odstępnego w momencie, w którym Wolski zostałby wykupiony przez Wisłę i jego karta zawodnicza byłaby w naszym posiadaniu (czyli kwotę wpisaną do kontraktu, który jest już parafowany przez strony i wejdzie w życie, jeśli Wisła zdecyduje się na wykup). Nie chce mi się wierzyć, że kwoty odstępnego w tym kontrakcie nie ma.
500k euro to kwota, o której się mówi w przypadku wykupu Wolskiego z Fiorentiny.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 18.04.2016 o godz. 12:42.
|