Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18779
Stary 18.04.2016, 12:32
Krav napisał(a):Wyświetl post
ja to widzę tak: wykładamy te 500 k euro, po czym zwracamy się do Legii (albo ona do nas) i jak go chcą to proszę bardzo, z przyjemnością go opylimy - za 3 mln euro. A jak nie to wypi.erdalać. Na drzewo
No Ty chyba żartujesz. Co najwyżej możemy ich oferte wrzucić do kosza. Chyba że to będą kosmiczne pieniądze, których w tej sytuacji nie moglibyśmy odrzucić ( chociaż i tak myśle że nie sprzedalibyśmy im piłkarza )
Odpowiedz cytując