Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18778
Stary 18.04.2016, 12:31
Mam przeczucie, że nie wykupimy Wolskiego, bo nie będzie kasy na to. Jeszcze jakbyśmy awansowali do grupy mistrzowskiej to by była większa kasa od C+, a tak za 9. miejsce ile można dostać?
Odpowiedz cytując