|
ja to widzę tak: wykładamy te 500 k euro, po czym zwracamy się do Legii (albo ona do nas) i jak go chcą to proszę bardzo, z przyjemnością go opylimy - za 3 mln euro. A jak nie to wypi.erdalać. Na drzewo
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|