gdsmk napisał(a):

|
Z Górnioka? Uważam, że Gergel byłby u nas mega wzmocnieniem. Ciekawe jak jego sytuacja wygląda. Klauzula 300 000 EUR to jednak za dużo za tego gościa. A uważam, że w lepszym zespole, grającym piłką, pokazałby moc.
|
Ten Gergel co ostatniego gola zdobył tak dawno, ze pewnie pan od kur tego nie pamietał?