Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18771
Stary 18.04.2016, 11:05
Z Górnioka? Uważam, że Gergel byłby u nas mega wzmocnieniem. Ciekawe jak jego sytuacja wygląda. Klauzula 300 000 EUR to jednak za dużo za tego gościa. A uważam, że w lepszym zespole, grającym piłką, pokazałby moc.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 18.04.2016 o godz. 11:08.
Odpowiedz cytując