Temat
:
[31 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Zabrze, 17 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
wulkan1906
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
66
18.04.2016, 10:01. TV Retransmisja
Mam do oglądnięcia drugą połowę. Gdzie można zobaczyć? Kiedy retransmisja w C+? Dzięki za każde info....
wulkan1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wulkan1906
Znajdź inne posty napisane przez wulkan1906