Griszka30KR napisał(a):

|
No cięzko tu używac słowa przejściowe,szczególnie jeżeli rozważamy przyszły sezon,skoro chłop juz ma 33 lata ,a na napastnika to juz trochu jest....
|
Kędziora z Zagłebia 36 lat (7 goli), Demjan z Podbeskidzia 33 lata (6 goli), a i chociażby sam Radek Sobolewski radzi sobie bardzo dobrze, albo Sokołowski z Podbeskidzia (38 lat). Na Ekstraklasę to wcale nie jest tak dużo
