AYALA, jakbym czytał linki pokroju tego, który zapuściłeś to musiałbym być misiem o bardzo małym rozumku
W odróżnieniu od Ciebie nie czekam na przekazy dnia tylko po prostu pewne rzeczy wiem.
PS. Z miłą chęcią założę się, że Jarubas nie przejdzie do PiS do końca obecnego roku. Zakład o standardowego malta, który chyba do tej pory nikomu nie został jeszcze tutaj wypłacony
