wolfu napisał(a):

|
Nie róbmy sobie jaj. Nawalił 10 bramek w tym sezonie, a słabsza forma zdarza się każdemu. To przejściowe.
|
No cięzko tu używac słowa przejściowe,szczególnie jeżeli rozważamy przyszły sezon,skoro chłop juz ma 33 lata ,a na napastnika to juz trochu jest....
Nie mniej jako podwieszony ,rozrzucajacy piłki Brożek,to moim zdaniem to jest to w obecnym wieku,bo doświadczeniem chyba bije wszyskich(w ofensywie).