Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 18.04.2016, 07:35
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Nie róbmy sobie jaj. Nawalił 10 bramek w tym sezonie, a słabsza forma zdarza się każdemu. To przejściowe.
No cięzko tu używac słowa przejściowe,szczególnie jeżeli rozważamy przyszły sezon,skoro chłop juz ma 33 lata ,a na napastnika to juz trochu jest....
Nie mniej jako podwieszony ,rozrzucajacy piłki Brożek,to moim zdaniem to jest to w obecnym wieku,bo doświadczeniem chyba bije wszyskich(w ofensywie).
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując