|
To samo z Ruchem bylo przy bramce Stepnia. Takze brawo za zachowanie przy tych wyjściach, opanowanie i nie skoszenie równo z trawa zawodników co na 99% oznaczałoby czerwo.
Jesli juz jesteśmy przy bramkarzach to szczere brawa ode mnie dla Kasprzika. Co ten gość wybronił to nie moge ( przy golu Wolskiego, główka Wolskiego i główka Zdenka z rożnego - strzał Cywki był tragiczny, już lepiej było podawać do Zdenka.)
|