Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 18.04.2016, 07:21
To samo z Ruchem bylo przy bramce Stepnia. Takze brawo za zachowanie przy tych wyjściach, opanowanie i nie skoszenie równo z trawa zawodników co na 99% oznaczałoby czerwo.

Jesli juz jesteśmy przy bramkarzach to szczere brawa ode mnie dla Kasprzika. Co ten gość wybronił to nie moge ( przy golu Wolskiego, główka Wolskiego i główka Zdenka z rożnego - strzał Cywki był tragiczny, już lepiej było podawać do Zdenka.)
Odpowiedz cytując