Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23152
Stary 18.04.2016, 05:12
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Mały jest niesamowity tylko troche mu szybkosci brakuje. Widac, ze odzył przy Wdowczyku a tak sie smiali kibice Pogoni jak odchodził z klubu
Cytat:
Pojawia się coraz więcej głosów, że Patryk Małecki wraca do Wisły Kraków – może już zimą, ale najpóźniej latem. Czy wróci, to się jeszcze przekonamy, na pewno taki temat faktycznie jest grany. W tym momencie trzeba po pierwsze zapłakać nad poziomem głupoty wśród działaczy „Białej Gwiazdy”, a po drugie pogratulować samemu Patrykowi, który znów jest bliski znalezienia frajerów na swoje usługi.

PATRYK MAŁECKI DO WISŁY? WIŚLE GRATULUJEMY GŁUPOTY http://weszlo.com/2015/12/14/patryk-...ujemy-glupoty/
A Małemu gratulujemy postawy i głęboko za.......onego konusa w dupsko warszawskiego pudla.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując