mitmichael napisał(a):

|
Mały jest niesamowity tylko troche mu szybkosci brakuje. Widac, ze odzył przy Wdowczyku a tak sie smiali kibice Pogoni jak odchodził z klubu
|
Cytat:
Pojawia się coraz więcej głosów, że Patryk Małecki wraca do Wisły Kraków – może już zimą, ale najpóźniej latem. Czy wróci, to się jeszcze przekonamy, na pewno taki temat faktycznie jest grany. W tym momencie trzeba po pierwsze zapłakać nad poziomem głupoty wśród działaczy „Białej Gwiazdy”, a po drugie pogratulować samemu Patrykowi, który znów jest bliski znalezienia frajerów na swoje usługi.
PATRYK MAŁECKI DO WISŁY? WIŚLE GRATULUJEMY GŁUPOTY http://weszlo.com/2015/12/14/patryk-...ujemy-glupoty/
|
A Małemu gratulujemy postawy i głęboko za.......onego konusa w dupsko warszawskiego pudla.