Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 17.04.2016, 23:11
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Żenująco mało Nas dzisiaj było... choć i tak więcej niż "starozakonnych" w najlepszym sezonie po wojnie...Śmiać się czy płakać..
To było wiadome i wiele osób o tym pisało, że frekwencja zakręci się wokół tych 10 tysięcy, czyli tylu, ilu obecnie jest kibiców chodzących regularnie na mecze, a nie np. na takie, jak z Zagłębiem.
Odpowiedz cytując