Mały jest w konkretnym gazie, ciekawe ile zrzucił kilogramów od przyjścia z Pogoni
Nasuwa się parę wniosków co do następnego sezonu: koniecznie musimy zatrzymać Wolskiego, znaleźć dwóch środkowych obrońców oraz skrzydłowego ze zmysłem do gry kombinacyjnej za Rafała. Do tego trzeba znaleźć sposób na pozbycie się z drużyny panów Crivellaro i Cywki.
Nasza obrona jest totalnie elektryczna w tym momencie, Guzmics popełnia tragikomiczne błędy a Głowa jest już po prostu za stary na grę na tym poziomie, Sadlok wiemy jakie numery odstawia, solidny poziom oferuje w tym momencie jedynie Boban.