AntyMod napisał(a):

|
bo jest anty pilkarzem , i kolejnym szrotem zlotoutego Gaszynskiego
|
Ja i tak byłem w szoku, że w bramkę trafił. Najgorszy jest ten jego długi kontrakt, będziemy mieć dwóch darmozjadów (on i Crivellaro) na minimum 2 lata. Może chociaż w rezerwach się przydadzą?