|
Guzmics to jest ostatnio jakiś dramat. To jest ....a dramat. Przykro mi, ale powinien siąść na ławce, bo teraz to jego gra jest ze szkoda dla drużyny.
Ogólnie słaby mecz, dobrze że wygrany. Nie jestem przekonany do tego 3-2-1-3-1 bo tak to chyba wyglądalo w zamyśle. no ale kiedy eksperemyntować jak nie teraz. Może to po prostu Pietrzak nie miał na tyle jakości do takiej gry . Spaść nie spadniemy raczej, więc można sobie pozwolić na takie roszady. Ze strony Jovicia, klasycznie już wyglądało to dobrze. Bogusia dziś pierwszy raz zobaczylem przy trzecim golu, chłop zniknął. Nerwówka 60-75 z takimi ogórami nie powinna się zdarzać.
Frekwencja - dramat i kompromitacja.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|