|
Mi najbardziej szkoda sytuacji, w której Wolski główkował w sytuacji "sam na sam" prosto w bramkarza... Ta bramka dałaby oddech, a tak, to kolejna nerwówka... Guzmic coraz gorszy, ale jak sobie pomyślę o Urydze albo Kujawie... brrrrrr <ciarki>
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|