Davss875 napisał(a):

|
Guzmicsa zaraz po Euro sprzedać, gość jest mega cienki. Potrzebujemy lepszego stopera. Dużo lepszego. Kolejny gol jego, który to już w tym sezonie? Boguski dzisiaj w ogole byl na boisku?
|
Tak. Miał kluczowe podanie przy akcji bramkowej.