|
Oglądając mecz a nie patrząc na sam wynik można stwierdzić że zwycięstwo było dość szczęśliwe. To co wyprawiali w drugiej połowie do strzelenia trzeciej bramki......ehhhh całe szczęście że to był tylko górnik bo mogło by nawet nie być remisu. I jeszcze jedna rzecz, kiedy ostatni raz Wisła wygrała bez Brożka w składzie.
Ostatnio edytowane przez sl@y : 17.04.2016 o godz. 20:55.
|