|
Najważniejsze 3 pkt. Szkoda za to Bartosza na ławce, bo widać, że jak chłopak wchodzi to nie ma sentymentów i gra całkiem przyzwoicie.
Wielki szacun dla Małego i Zdenka. Zapierdalają za trzech.
Nie wiem, ale mnie jakoś cały czas nie przekonuje Popovic. Wróći Mąka to na szczęście siądzie sobie Denis na ławie.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 17.04.2016 o godz. 20:43.
|