|
Co do zdjęcia Wolskiego, to pewnie dowiemy się więcej po konferencji prasowej.
Sporo błędów w obronie i niedokładności. Szczególnie ta bramka dla Górnika, to jakiś dramat. Nie zmienia to jednak faktu, że wynik idzie w świat i kolejne ważne punty przybyły. Ogólnie nudą z boiska nie wiało i sporo się działo.
Kante ciekawe dziś się prezentował. Ciekawe, jaka będzie jego przyszłość w naszej lidze po spadku Górnika? Bo z taką grą, to nie wiem co by się musiało wydarzyć, żeby się utrzymali
Narzekaliśmy, że będzie mało ludzi i faktycznie tak było. Mimo to atmosfera, jak niedzielne popołudnie całkiem fajna i Ci co nie byli niech żałują. Macie szanse odrobić zaległości na meczu z Termaliką. Chociaż coś mi mówi, że zapału takiego, jak przed Zagłębiem też nie będzie...
Ktoś wie, co przydarzyło się sędziemu przed meczem? Sobotni kac czy coś poważniejszego?
Ostatnio edytowane przez Vinci : 17.04.2016 o godz. 20:32.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|