|
Małecki - > pojawienie się dziecka, kontuzja oraz twardy charakter, pewne przewartościowanie siebie dało efekt jaki widzimy.
Ogromne brawa za serce i umysł(może poza pyskówką)
Nie wiem czy widzieliście ale gralismy 3-5-1-1 lub 5-3-1-1 - Głowa - Guzmicz - Sadlok w środku obrony a na bokach Boban i Pietrzak. Bardzo ciekawa opcja, wyglądało to rozsądnie oprócz 15 minut gdy Górnik na Nas siedział i modliłem się do wszystkich Świętych o pomoc i przybył -> Mały z super rajdem i Zdenek z patelnią
|