Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 17.04.2016, 20:07
Kamson napisał(a):Wyświetl post

Ściągnięcie z boiska Wolskiego - dlaczego?
mamy jeszcze sporo meczy, a Wolskiego zaczęli rywale mocno kopać po nogach. Ryzyko ściągnięcia Rafała to nic innego jak uchronienie go przed atakami drwali. Nawet zszedł w momencie, gdy była przerwa w grze po faulu na nim
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując