Kamson napisał(a):

Ściągnięcie z boiska Wolskiego - dlaczego?
|
mamy jeszcze sporo meczy, a Wolskiego zaczęli rywale mocno kopać po nogach. Ryzyko ściągnięcia Rafała to nic innego jak uchronienie go przed atakami drwali. Nawet zszedł w momencie, gdy była przerwa w grze po faulu na nim