|
Małecki przede wszystkim bardzo dojrzał piłkarsko oraz jako człowiek, choć niepotrzebna pyskówa z górnikami za którą mógł dostać żółtko. Najlepiej jego dojrzałość podsumowuje bramka na 3:1, stary Małecki schował by głowę między nogi i zapie... na bramkę albo wykiwał się poza linię a tutaj chłop pomyślał. Patryk jest też bardzo dobrze przygotowany fizycznie, kiedyś pamiętam jak przesadził na siłce i był strasznie wolny teraz jest szybki i wytrzymały. Podsumowując Panie Małecki czapka z głowy i oby tak dalej.
|