Patryk Małecki - czapki z głów. Największy optymista nie przewidziałby powrotu Małego w takim wydaniu.
Guzmics - niby solidny, niby ok, a facet zawalił w tym sezonie już zdecydowanie za dużo goli.
Głowacki - coraz mniej pewny, wieku się nie oszuka. Niefajna i niepotrzebna spina do Sadloka, w ogóle nie w stylu Głowy.
Transfer środkowego obrońcy to powinien być priorytet na letnie okienko.
Ściągnięcie z boiska Wolskiego - dlaczego? Gra się totalnie posypała i Górnik tak nas gniótł, że tylko cudem nie straciliśmy bramki na 2:2. 3 wysokich silnych chłopów na obronie a Górnik dochodził praktycznie do każdego dośrodkowania i zabrakło im jedynie odrobiny szczęścia. To jest zdecydowanie do poprawy bo straciliśmy w tym sezonie za dużo bramek z podobnych sytuacji.
Najważniejsze 3pkt,
