wolfu napisał(a):

|
Nie róbmy sobie jaj. Nawalił 10 bramek w tym sezonie, a słabsza forma zdarza się każdemu. To przejściowe.
|
Mam wrażenie że się kompletnie rozsypuje zdrowotnie i to nie po jakimś faulu w meczu.
Dobrze, że sobie coraz lepiej dajemy radę bez Niego (choć tydzień temu się nie udało).