Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 17.04.2016, 19:28
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Nie było tak źle. Wrócił stary, dobry Małecki, dawać go na EURO Wolski na plus, Popović również, Głowacki. Słabiutki Sadlok i jeszcze gorszy Rysiek, straconej bramki nie będę komentował.

Tak na marginesie, jeśli nie odejdzie nikt ważny, dokupimy bocznego i środkowego obrońcę, to mamy kadrę na puchary w przyszłym sezonie. A ofensywa - Mączyński(Popović) Wolski Małecki Donald(Boguski) - Brożek, Ondrasek wygląda wyśmienicie, nie mogę się doczekać
skopiowane z Weszło, nie liczy się
1. koniecznie wykupić Wolskiego - to podstawa naszej gry
2. co do dokupienia to wolałbym skrzydłowego (nie mamy na prawą, chyba że Mały, a Guerrier wróci do swojej najlepszej formy na lewym) i napastnika za Brożka, a Pawła... może pora pożegnać?
Co z Boguskim (kontrakt do czerwca)?
Odpowiedz cytując