Nie było tak źle. Wrócił stary, dobry Małecki, dawać go na EURO

Wolski na plus, Popović również, Głowacki. Słabiutki Sadlok i jeszcze gorszy Rysiek, straconej bramki nie będę komentował.
Tak na marginesie, jeśli nie odejdzie nikt ważny, dokupimy bocznego i środkowego obrońcę, to mamy kadrę na puchary w przyszłym sezonie. A ofensywa - Mączyński(Popović) Wolski Małecki Donald(Boguski) - Brożek, Ondrasek wygląda wyśmienicie, nie mogę się doczekać
simo23 napisał(a):

|
Głowacki to jest jednak maszyna, w nocy obronił pas, a dzisiaj jeszcze Sadloka klepie
|
skopiowane z Weszło, nie liczy się
