Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 17.04.2016, 19:01
Nie było tak źle. Wrócił stary, dobry Małecki, dawać go na EURO Wolski na plus, Popović również, Głowacki. Słabiutki Sadlok i jeszcze gorszy Rysiek, straconej bramki nie będę komentował.

Tak na marginesie, jeśli nie odejdzie nikt ważny, dokupimy bocznego i środkowego obrońcę, to mamy kadrę na puchary w przyszłym sezonie. A ofensywa - Mączyński(Popović) Wolski Małecki Donald(Boguski) - Brożek, Ondrasek wygląda wyśmienicie, nie mogę się doczekać

simo23 napisał(a):Wyświetl post
Głowacki to jest jednak maszyna, w nocy obronił pas, a dzisiaj jeszcze Sadloka klepie
skopiowane z Weszło, nie liczy się
Ostatnio edytowane przez wolfu : 17.04.2016 o godz. 19:03.
Odpowiedz cytując