Ogryzek napisał(a):

|
wolfu - to jaki jest bilans wszystkich spotkań pomiędzy Wisłą a Górnikiem? (Możesz dać linka?)
|
Nie wiem, nie mam dostępu do takich statystyk. Chodzi mi o pierwszą ciekawostkę, tę wyżej. To dość zabawne, że nawet prostej grafiki nie potrafią wydać na fejsbuku
edit. pierwsza strona od góry jaka ukazała mi się w Google, tutaj już inny bilans aniżeli na grafice powyżej
http://www.hppn.pl/liga/kluby/26,Wis...s-Wisla-Krakow