Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12385
Stary 15.04.2016, 21:37
Czego wy chcecie ? Przecież porobili fotki na meczu z Zagłębiem, pokazali co to WIERNOŚĆ. A tak serio, to dramat. Liczyłem chociaż na 10000 tyś ludzi, a tu póki co nie ma nawet 9000. A szkoda gadać itd.
Odpowiedz cytując