arti napisał(a):

Zagrał więcej niż 3 dobre mecze i taki ktoś jest nam koniecznie potrzebny.
Może się nie nazywać Wolski, ale musimy mieć kogoś kto gra jak On, Stilić, Melikson, albo Szymek itd. itp.
Z Popovicem, Crivellaro itp. dziadami na rozegraniu nic nie osiągniemy - to pewne.
|
Okej cztery, Korona, Nieciecza, Ruch, Jaga.. Niech zagra następne cztery wtedy pomyslmy nad wykupem.. Owszem póki co dobrze rokuje.. Ale się szykuję mecz w niedzielę, teoretycznie, Górnik ma przebłyski dobrej gry, ale no właśnie, oby to u nas się nie odblokował, bo wszystkie zachwyty ostatnimi meczami odejdą w dal i wrócimy do punktu wyjścia, co wydaje się możliwe.. Wszyscy na R22 w niedzielę! Z Lubinem w analogicznym teraz czasie sprzedano 5 000 biletów więcej!!