Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.04.2016, 20:42
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
Otóż to.. ZWE do poprawy

Mam wrażenie za aż za bardzo my, oczywiście na fali mediów podkreślających że były legionista, odmienił Wisłę pan Wolski.. Nie zagłaskajmy go, zagrał 3 skuteczne mecze i tyle.. Bardzo możliwe że obniży loty niedługo, wiadomo jak to jest na początku, pewnie chciał się pokazać.. Obym się mylił.. Powtarzam nie zagłaskajmy go, niech zapracuje na wykupienie, a tym samym na lepszą przyszłość.. Bo wątpię czy pogra tam jak wróci do Belgii..
Zagrał więcej niż 3 dobre mecze i taki ktoś jest nam koniecznie potrzebny.
Może się nie nazywać Wolski, ale musimy mieć kogoś kto gra jak On, Stilić, Melikson, albo Szymek itd. itp.
Z Popovicem, Crivellaro itp. dziadami na rozegraniu nic nie osiągniemy - to pewne.
Odpowiedz cytując